Tellur

Tellur

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Tellur Magneto Bluetooth слушалки
живајте во вистинско безжично искуство за вашите мобилни повици! Лесно поврзливи со вашиот Bluetooth..
1.899 MKD
без ДДВ: 1.609 MKD
Tellur Data Cable - iOS micro SD and C
Tech Specs Technology USB 2.0 Connector type USB-A, Micro-USB, Lightni..
359 MKD
без ДДВ: 304 MKD
Tellur Power Bank Slim 10000mAh
Tech Specs Capacity 10000mAh Battery Li-polymer battery Output ..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Tellur In-Ear Слушалки Comfy
Tech Specs Microphone Yes Technology In-ear, wired Connection ..
479 MKD
без ДДВ: 406 MKD
Tellur Runner Bluetooth Слушалки
Connection Bluetooth® Specification version 4.1 Supported Profiles HFP1.6, HS..
1.359 MKD
без ДДВ: 1.152 MKD
Tellur бежичен полнач Pad 10W
Technology Wireless Input DC 5V/2A, 9V/1.8A Input port Micro-US..
1.799 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Tellur Pluto Bluetooth слушалки
Дали сте активно лице за кое вежбањето е дел од вообичаената дневна рутина? Pluto Bluetooth слушалки..
2.889 MKD
без ДДВ: 2.448 MKD
Промотел ДОО Скопје © 2020. UKION SHOPS