Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Alcatel Pop C1
генерално Димензии 112.5 x 62 x 12 mm Тежина 100 g S..
690 MKD990 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-63%
Azumi A40C
генерално Димензии 125.6 x 63.9 x 9.45 mm Тежина 127 g ..
1.290 MKD3.490 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
-64%
HTC One M9
генерално Димензии 144.6 x 69.7 x 9.6 mm Тежина 157 g ..
13.490 MKD36.990 MKD
без ДДВ: 11.432 MKD
-70%
Keneksi Helios
генерално Димензии 152.9 x 77.4 x 7.6 mm Тежина 153 g ..
2.990 MKD9.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
-35%
Meizu Pro 7
генерално Димензии 147.6 x 70.7 x 7.3 mm Тежина 163 g ..
12.990 MKD19.900 MKD
без ДДВ: 11.008 MKD
-86%
Nokia 500
генерално Димензии 111.3 x 53.8 x 14.1 mm Тежина 93 g ..
990 MKD6.900 MKD
без ДДВ: 839 MKD
-23%
Xiaomi Redmi 4A
генерално Димензии 139.9 x 70.4 x 8.5 mm Тежина 131.5 g ..
4.990 MKD6.490 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
-27%
Xiaomi Redmi Note 5A
генерално Димензии 153 x 76.2 x 7.7 mm Тежина 153 g ..
5.490 MKD7.490 MKD
без ДДВ: 4.653 MKD
-85%
Nokia 311
генерално Димензии 106 x 52 x 12.9 mm Тежина 95 g SI..
990 MKD6.600 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Промотел ДОО Скопје © 2019. UKION SHOPS