Акција
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
-43%
Azumi A40C
1.990 MKD3.490 MKD
1.990 MKD3.490 MKD
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
-41%
Keneksi Helios
5.900 MKD9.990 MKD
5.900 MKD9.990 MKD
SanDisk Ultra microSD 16/32/64/128GB
  • SanDisk Ultra microSD 16/32/64/128GB

SanDisk Ultra microSD 16/32/64/128GB

339 MKD
без ДДВ: 287 MKD
Шифра на производ: 1000022457/58/59/61 - 6584/6585/6586/6587
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Капацитет:
* Капацитет: 16GB; 32GB; 64GB; 128GB

* Класа: 10; 80MB/s

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS