Акција
-63%
Azumi A40C
1.290 MKD3.490 MKD
1.290 MKD3.490 MKD
-67%
ZTE Blade III
990 MKD2.990 MKD
990 MKD2.990 MKD
-70%
HTC Desire 320
2.490 MKD8.400 MKD
2.490 MKD8.400 MKD
-64%
HTC One M9
13.490 MKD36.990 MKD
13.490 MKD36.990 MKD
-42%
Huawei P10
15.490 MKD26.900 MKD
15.490 MKD26.900 MKD
-23%
Xiaomi Redmi 4A
4.990 MKD6.490 MKD
4.990 MKD6.490 MKD
-70%
Keneksi Helios
2.990 MKD9.990 MKD
2.990 MKD9.990 MKD
-35%
Meizu Pro 7
12.990 MKD19.900 MKD
12.990 MKD19.900 MKD
Маска за iPhone X
  • Маска за iPhone X

Маска за iPhone X

899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Производител: Celly
Шифра на производ: 14128/14129 - 6480/6481
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:


Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промотел ДОО Скопје © 2019. UKION SHOPS