Акција
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-37%
Apple iPhone 6 Plus 128Gb
35.500 MKD55.990 MKD
35.500 MKD55.990 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-32%
HTC Desire 526G Dual Sim
6.150 MKD8.990 MKD
6.150 MKD8.990 MKD
-62%
BlackBerry Q5
3.990 MKD10.443 MKD
3.990 MKD10.443 MKD
-51%
HTC One M9 +
20.900 MKD42.990 MKD
20.900 MKD42.990 MKD
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
YEZZ C23A

YEZZ C23A

690 MKD1.190 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Шифра на производ: 5825
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:


генерално Димензии 112 x 48.5 x 12.6 mm
Тежина 81 g (2.86 oz)
SIM Dual SIM (Мини-SIM)
екран Тип TFT, 256K бои
Големина 1.8 инчи
Резолуција 128 x 160 пиксели
меморија Слот за мемориска картичка Да, microSD, до 8 GB
Именик Да
Записник на повици Да
Вградена меморија 4 MB, 4 MB RAM
камера Примарна VGA
Можности Не
Видео Да
Предна камера Не
звук Видови на алармирање Вибрации, MP3, WAV
Звучник Да
3.5mm приклучок Да
комуникации WLAN Не
Bluetooth v2.1
GPS Не
Радио Стерео FM радио
USB microUSB v2.0
можности Пораки SMS
Интернет прелистувач WAP 2.0
Игри Не
Java Не
  - Видео Плеер
- Музички плеер
- Oрганизатор
батерија   Li-Ion 600 mAh батерија
Во мирување До 200 часа
Гаранција 24 Месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2017. UKION SHOPS