Акција
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-24%
Nokia 311
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-37%
Apple iPhone 6 Plus 128Gb
35.500 MKD55.990 MKD
35.500 MKD55.990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-41%
Keneksi Helios
5.900 MKD9.990 MKD
5.900 MKD9.990 MKD
Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze armour
  • Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze armour
  • Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze armour

Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze armour

1.800 MKD
без ДДВ: 1.526 MKD
Производител: Moshi
Шифра на производ: g-5147 / s-5152
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:


Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS