Акција
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-37%
Apple iPhone 6 Plus 128Gb
35.500 MKD55.990 MKD
35.500 MKD55.990 MKD
-43%
Azumi A40C
1.990 MKD3.490 MKD
1.990 MKD3.490 MKD
Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze
  • Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze
  • Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze

Apple iPhone 6/6S moshi iGlaze

1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Производител: Moshi
Шифра на производ: b-5153 / w-5148
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:


Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS