Акција
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-10%
Meizu Pro 7
17.990 MKD19.900 MKD
17.990 MKD19.900 MKD
-41%
Keneksi Helios
5.900 MKD9.990 MKD
5.900 MKD9.990 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
iOS DVB-T Tuner
  • iOS DVB-T Tuner
  • iOS DVB-T Tuner

iOS DVB-T Tuner

3.700 MKD
без ДДВ: 3.136 MKD
Производител: V7
Шифра на производ: 3241
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дигитален TV приемник за iPhone, iPod и iPad

 

Добивате: V7 Pico DVB-T Tuner, USB кабел за полнење и упатство за користење.

 

Компатибилност: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPad mini, iPad mini with retina display, 

iPad air, iPad 4, iPod touch (5. Генерација) MAC OS X 10.4 или понов.

 

Како работи?

Треба да инсталирате бесплатна апликација од app store, и можете да гледате телевизија,

не ви е потребна интернет конекција.

Гаранција: 6 Месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS