Акција
-24%
Nokia 311
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-10%
Meizu Pro 7
17.990 MKD19.900 MKD
17.990 MKD19.900 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-43%
Azumi A40C
1.990 MKD3.490 MKD
1.990 MKD3.490 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-41%
Keneksi Helios
5.900 MKD9.990 MKD
5.900 MKD9.990 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
Siemens C75
  • Siemens C75
  • Siemens C75

Siemens C75

990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Производител: Siemens
Шифра на производ: C75
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

генерално Димензии 103 x 44 x 17 mm
Тежина 85 g
Слот за SIM картичка Да, мини-SIM
екран Тип TFT, 65K бои
Резолуција 132 x 176 пиксели, 9 линии
  - 5-way joystick
- Download assistant for logos
меморија Слот за мемориска картичка Не
Именик 1000 x 20 места, Видео повик
Call records 100 примени, 100 повикани и 100 пропуштени повици
Вградена меморија 10 MB
  - 100 кратки пораки
камера Примарна VGA
Видео Да
Предна камера Не
звук Видови на алармирање Вибрации; Можност за симнување полифонични рингтонови
Звучник Да
3.5mm приклучок Не
комуникации WLAN Не
Bluetooth Не
GPS Не
Infrared port Да
Радио Не
USB Да
можности Пораки SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
Интернет прелистувач WAP 2.0/xHTML
Игри Да
Java Да
  - Предвидливо внесување на текст
- Штоперица
- Организатор
- Диктафон
- Clip-it covers
- User profiles
- SyncML
батерија   Li-Ion 750 mAh батерија
Во мирување До 300 часа

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS