Акција
-41%
Keneksi Helios
5.900 MKD9.990 MKD
5.900 MKD9.990 MKD
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-24%
Nokia 311
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
-43%
Azumi A40C
1.990 MKD3.490 MKD
1.990 MKD3.490 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
Keneksi E4
  • Keneksi E4
  • Keneksi E4

Keneksi E4

999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Производител: Keneksi
Шифра на производ: 5596
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

генерално Димензи 45.5 x 119 x 13.5 mm
Тежина 59 g
SIM Dual SIM
екран Тип TFT, 65K бои
Големина 1.77 инчи
Резолуција 128 x 160 пиксели
звук Видови на алармирање Вибрации; полифонски мелодии, MP3 рингтонови
Звучник Да
3.5mm приклучок Да
меморија Слот за мемориска картичка Да, microSD, до 16 GB
Вградена меморија  
комуникации WLAN Не
Bluetooth Да
GPS Не
NFC Не
Радио FM радио
USB  
можности Сензори Не
Пораки SMS
Интернет прелистувач Не
  - Диктафон
батерија   Li-ion 650 mAh батерија
Гаранција 24 Месеци

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS