Акција
-24%
Nokia 311
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-37%
Apple iPhone 6 Plus 128Gb
35.500 MKD55.990 MKD
35.500 MKD55.990 MKD
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
-41%
Keneksi Helios
5.900 MKD9.990 MKD
5.900 MKD9.990 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
Siemens C75
  • Siemens C75
  • Siemens C75

Siemens C75

990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Производител: Siemens
Шифра на производ: C75
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

генерално Димензии 103 x 44 x 17 mm
Тежина 85 g
Слот за SIM картичка Да, мини-SIM
екран Тип TFT, 65K бои
Резолуција 132 x 176 пиксели, 9 линии
  - 5-way joystick
- Download assistant for logos
меморија Слот за мемориска картичка Не
Именик 1000 x 20 места, Видео повик
Call records 100 примени, 100 повикани и 100 пропуштени повици
Вградена меморија 10 MB
  - 100 кратки пораки
камера Примарна VGA
Видео Да
Предна камера Не
звук Видови на алармирање Вибрации; Можност за симнување полифонични рингтонови
Звучник Да
3.5mm приклучок Не
комуникации WLAN Не
Bluetooth Не
GPS Не
Infrared port Да
Радио Не
USB Да
можности Пораки SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
Интернет прелистувач WAP 2.0/xHTML
Игри Да
Java Да
  - Предвидливо внесување на текст
- Штоперица
- Организатор
- Диктафон
- Clip-it covers
- User profiles
- SyncML
батерија   Li-Ion 750 mAh батерија
Во мирување До 300 часа

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS