Акција
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-24%
Nokia 311
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
Gigaset DX800
  • Gigaset DX800
  • Gigaset DX800
  • Gigaset DX800

Gigaset DX800

17.558 MKD
без ДДВ: 14.880 MKD
Производител: Gigaset
Шифра на производ: 2164
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

генерално Конекција Аналогна, ISDN, VoIP
Број на телефонски линии (аналогна конекција) 1
Број на телефонски линии (IP конекција) 6
Број на телефонски линии (ISDN конекција) 10
Паралелни повици (аналогна конекција) 1
Паралелни повици (IP конекција) 4
Паралелни повици (ISDN конекција)  2
  Мобилна конекција Да
дополнително Именик (име, презиме, 3 броја, слики, потсетник на дати, звук) 1000
Индивидуални рингтонови за VIP записи Да
Кончиња за директно бирање од база 6
Календар Да
Аларм Да
SMS Да
Оптичко сигнализирање за повик Осветлен екран
  Максимален број на слушалки 6
Бесплатни внатрешни повици Да
звук Квалитет на звукот HD звук (wideband voice)
Број на рингтонови 21
Внесување лични рингтонови Да
екран Тип Екран во боја
Димензии 54 x 72mm
Големина 3.5 инчи
Резолуција 240 x 320 пиксели
Покажување на повикувач Број со слика
Листа на последни пропуштени повици со дата 30
Часовник и дата прикажани на екран Да
  Број на јазици 20
 
 
Гаранција 12 Месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS