Акција
-41%
Keneksi Helios
5.900 MKD9.990 MKD
5.900 MKD9.990 MKD
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-43%
Azumi A40C
1.990 MKD3.490 MKD
1.990 MKD3.490 MKD
-10%
Meizu Pro 7
17.990 MKD19.900 MKD
17.990 MKD19.900 MKD
-46%
HTC One M9
19.900 MKD36.990 MKD
19.900 MKD36.990 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
BlackBerry Curve 8520
  • BlackBerry Curve 8520

BlackBerry Curve 8520

1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Шифра на производ: 8520
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:
генерално Димензии 109 x 60 x 13.9 mm
Тежина 106 g
Тастатура QWERTY
SIM Mini-SIM
  - Optical trackpad
екран Тип TFT, 65K бои
Големина 2.46 инчи
Резолуција 320 x 240 пиксели
платформа Оперативен систем BlackBerry OS 5.0
Процесор 512 MHz
меморија Слот за мемориска картичка microSD, до 32 GB
Вградена меморија 256 MB
камера Примарна 2 MP
Видео 320p
Предна камера Не
звук Видови на алармирање Вибрации; MP3, WAV рингтонови
Звучник Да
3.5mm приклучок Да
  - Dedicated music keys
комуникации WLAN Wi-Fi 802.11b/g
Bluetooth 2.0, A2DP
GPS Не
Радио Не
USB microUSB
можности Пораки SMS (threaded view), MMS, Email, IM
Интернет прелистувач HTML
Java Да
  - MP3/eAAC+/WMA/WAV плеер
- MP4/H.264/WMV плеер
- Oрганизатор
- Гласовно бирање
- Предвидливо внесување на текст
батерија   Li-Ion 1150 mAh батерија
Во мирување До 408 часа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS