Акција
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-24%
Nokia 311
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-43%
Azumi A40C
1.990 MKD3.490 MKD
1.990 MKD3.490 MKD
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-10%
Meizu Pro 7
17.990 MKD19.900 MKD
17.990 MKD19.900 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-28%
Nokia 500
4.990 MKD6.900 MKD
4.990 MKD6.900 MKD
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
LG T385
  • LG T385

LG T385

890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Шифра на производ: Т385
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:
генерално Димензии 103 x 59 x 10.7 mm
SIM Mini-SIM
екран Тип TFT екран на допир, 256K бои
Големина 3.2 инчи
Резолуција 240 x 320 пиксели
Multitouch Да
меморија Слот за мемориска картичка microSD, до 16 GB
Именика 1000 записи
Записник за повици Да
Вградена меморија 50 MB, 128 MB ROM, 64 MB RAM
камера Примарна 2 MP
Видео QCIF@15fps
Предна камера Не
Звук Видови на алармирање Вибрации, MP3 рингтонови
Звучник Да
3.5mm приклучок Да
комуникации WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth 2.1, EDR
GPS Не
Радио Стерео FM радио, RDS
USB 2.0
можности Пораки SMS, MMS, Email, IM
Интернет прелистувач WAP 2.0/xHTML
Игри Да
Java Да, MIDP 2.0
  - SNS апликации
- MP4/H.263 плеер
- MP3/AAC+ плеер
- Oрганизатор
- Преглед на документи
- Диктафон
- Предвидливо внесување на текст
   
батерија   Li-Ion 950 mAh батерија
Во мирување До 560 часа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS