Акција
-58%
HTC Desire 320
3.500 MKD8.400 MKD
3.500 MKD8.400 MKD
-43%
Azumi A40C
1.990 MKD3.490 MKD
1.990 MKD3.490 MKD
-37%
Apple iPhone 6 Plus 128Gb
35.500 MKD55.990 MKD
35.500 MKD55.990 MKD
-43%
ZTE Blade III
1.690 MKD2.990 MKD
1.690 MKD2.990 MKD
-10%
Meizu Pro 7
17.990 MKD19.900 MKD
17.990 MKD19.900 MKD
-25%
ZTE Kis lite
2.990 MKD3.990 MKD
2.990 MKD3.990 MKD
-24%
Nokia C3-01
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
-24%
Nokia 311
4.990 MKD6.600 MKD
4.990 MKD6.600 MKD
LG T580
  • LG T580

LG T580

890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Шифра на производ: T580
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:
генерално Димензии 103.1 x 59.9 x 10.8 mm
Тежина 101.5 g
SIM Single SIM
екран Тип TFT екран на допир, 262K бои
Големина 3.2 инчи
Резолуција 240 x 320 пиксели
платформа Оперативен систем Vendor
Чип MTK 6255
Процесор 416 MHz
меморија Слот за мемориска картичка microSD, до 16 GB
Вградена меморија 50 MB, 128 MB RAM
камера Примарна 2.0 MP, 1600X1200px
Можности Digital zoom
Видео Да
Предна камера Не
звук Видови на алармирање Вибрации; MP3 рингтонови
Звучник Да
3.5mm приклучок Да
комуникации WLAN Wi-Fi 802.11 b/g
Bluetooth 2.1
Радио FM радио, RDS
USB microUSB 2.0
батерија   Li-Ion 950 mAh батерија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS