10.001 - 20.000 Денари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-62%
BlackBerry Q5
генерално Димензии 120 x 66 x 10.8 mm Тежина 120 g Т..
3.990 MKD10.443 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
-32%
HTC Desire 526G Dual Sim
генерално Димензии 139.8 x 69.8 x 9.9 mm Тежина 154 g ..
6.150 MKD8.990 MKD
без ДДВ: 5.212 MKD
Промо ДОО Скопје © 2017. UKION SHOPS