Телефони со две SIM картички

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Keneksi E4
генерално Димензи 45.5 x 119 x 13.5 mm Тежина 59 g S..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
-41%
Keneksi Helios
генерално Димензии 152.9 x 77.4 x 7.6 mm Тежина 153 g ..
5.900 MKD9.990 MKD
без ДДВ: 5.000 MKD
Nokia X Dual sim
генерално Димензии 115.5 x 63 x 10.4 mm Тежина 128.7 g ..
3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
Nokia 308
генерално Димензии 109.9 x 54 x 13 mm Тежина 104 g S..
3.590 MKD
без ДДВ: 3.042 MKD
Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS