Едно-Јадрен

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Keneksi E4
генерално Димензи 45.5 x 119 x 13.5 mm Тежина 59 g S..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
-28%
Nokia 500
генерално Димензии 111.3 x 53.8 x 14.1 mm Тежина 93 g ..
4.990 MKD6.900 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
Siemens C75
генерално Димензии 103 x 44 x 17 mm Тежина ..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
-24%
Nokia C3-01
генерално Димензии 111 x 47.5 x 11 mm Тежина 100 g S..
4.990 MKD6.600 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
-24%
Nokia 311
генерално Димензии 106 x 52 x 12.9 mm Тежина 95 g SI..
4.990 MKD6.600 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
-43%
ZTE Blade III
генерално Димензии 123 x 63.5 x 10 mm             ..
1.690 MKD2.990 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
-25%
ZTE Kis lite
генерално Димензии 116 x 61.7 x 12.8 mm Тежина 120 g. ..
2.990 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
HTC Mozart 7
генерално Димензии 119 x 60.2 x 11.9 mm Тежина 130 g ..
6.200 MKD
без ДДВ: 5.254 MKD
Nokia 308
генерално Димензии 109.9 x 54 x 13 mm Тежина 104 g S..
3.590 MKD
без ДДВ: 3.042 MKD
Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS