Слушалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sony WH-CH400
Лесно поврзување преку Bluetooth® со NFC со еден допир Траење на батеријата до 20 часа Неодим..
2.599 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Jabra GO 6470
генерално Производител Jabra Серија на продуктот GO 6400 ..
19.990 MKD
без ДДВ: 16.941 MKD
Jabra UC Voice 250
ПОВРЗУВАЊЕ Оперативен систем Windows Поврзување Преку USB ..
2.490 MKD
без ДДВ: 2.110 MKD
Промотел ДОО Скопје © 2019. UKION SHOPS