Дополнителна Опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sony WH-CH400
Лесно поврзување преку Bluetooth® со NFC со еден допир Траење на батеријата до 20 часа Неодим..
2.599 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
SanDisk Ultra microSD 16/32/64/128GB
* Капацитет: 16GB; 32GB; 64GB; 128GB * Класа: 10; 80MB/s ..
339 MKD
без ДДВ: 287 MKD
Промотел ДОО Скопје © 2019. UKION SHOPS