Xiaomi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-27%
Xiaomi Redmi Note 5A
генерално Димензии 153 x 76.2 x 7.7 mm Тежина 153 g ..
5.490 MKD7.490 MKD
без ДДВ: 4.653 MKD
-23%
Xiaomi Redmi 4A
генерално Димензии 139.9 x 70.4 x 8.5 mm Тежина 131.5 g ..
4.990 MKD6.490 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
Промотел ДОО Скопје © 2019. UKION SHOPS