Фиксни Телефони

Фиксни Телефони

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gigaset SL930A
генерално Конекција Аналогна Паралелни повици 1 Моби..
10.990 MKD
без ДДВ: 9.314 MKD
Gigaset DA610
генерално Конекција Аналогна Број на телефонски линии ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
Gigaset DA310
генерално Конекција Анлалогна Телефонски л..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Gigaset DA510
  генерално Конекција Аналогна Број на телефонски линии ..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Промотел ДОО Скопје © 2019. UKION SHOPS