Користени уреди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Alcatel One Touch 902
генерално Димензии 115 x 61 x 10.4 mm Тежина 103.2 g ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Alcatel One touch M'Pop
генерално Димензии 121.5 x 64 x 11.8 mm Тежина 136.5 g ..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Alcatel OT 991
генерално Димензии 122 x 68 x 10.8 mm Тежина 131.3 g ..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Alcatel OT Fire C
Екран: 3.5 инчи Оперативен систем: Firefox OS 1.3 Процесор: Dual-Core 1.2 GHz Меморија: 4GB..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Alcatel OT S'Pop
Екран: 3.5 инчи Оперативен систем: Андроид 4.1 Процесор: 1.0GHz Меморија: 4 GB, 512 MB RAM ..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Alcatel OT-209
Екран: 1.45 инчи Процесор: 52MHz Слот за мемориска картичка: Не ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Alcatel OT-217
Екран: 1.45 инчи Процесор: 78 MHz Слот за мемориска картичка: Не ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Alcatel OT-228
Екран: 1.45 инчи Процесор: 78 MHz Слот за мемориска картичка: Не ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Alcatel OT-807
Екран: 2.8 инчи Процесор: 208 MHz Меморија: 60 MB Слот за мемориска картичка: MicroSD, до 8..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Alcatel OT-813
Екран: 2.4 инчи Процесор: 208 MHz Меморија: 50 MB Слот за мемориска картичка: MicroSD, до 1..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Alcatel OT-S621
Екран: 1.8 инчи Меморија: 10 MB Слот за мемориска картичка: MicroSD Главна камера: 1.3 MP ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
генерално Димензии 112.5 x 62 x 12 mm Тежина 100 g S..
690 MKD990 MKD
без ДДВ: 585 MKD
BlackBerry 9900
ГЕНЕРАЛНО Димензии 115 x 66 x 10.5 mm Тежина 130 g Т..
2.490 MKD
без ДДВ: 2.110 MKD
BlackBerry Curve 8520
генерално Димензии 109 x 60 x 13.9 mm Тежина 106 g Т..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Промо ДОО Скопје © 2018. UKION SHOPS