Акција
-75%
Nokia X Dual sim
990 MKD3.990 MKD
990 MKD3.990 MKD
-75%
ZTE Kis lite
990 MKD3.990 MKD
990 MKD3.990 MKD
-30%
Alcatel Pop C1
690 MKD990 MKD
690 MKD990 MKD
-64%
HTC One M9
13.490 MKD36.990 MKD
13.490 MKD36.990 MKD
-67%
ZTE Blade III
990 MKD2.990 MKD
990 MKD2.990 MKD
-79%
Nokia C3-01
1.390 MKD6.600 MKD
1.390 MKD6.600 MKD
-70%
Keneksi Helios
2.990 MKD9.990 MKD
2.990 MKD9.990 MKD
-86%
Nokia 500
990 MKD6.900 MKD
990 MKD6.900 MKD
Funky звучник
  • Funky звучник

Funky звучник

2.090 MKD
без ДДВ: 1.771 MKD
Производител: Tellur
Шифра на производ: Funky
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

* FM радио

* Слот за мемориска картичка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Промотел ДОО Скопје © 2019. UKION SHOPS